top of page

Autonomní programy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vážení přátelé,

pozoruji tuto dobu a je mě smutno a zárověň se nalívám radostí pohledem nad rozpoložením vjemu naší společnosti.

Ten kdo pronikl do psychosomatiky ví, že každé tělo potřebuje ozdravné programy. Ten, kdo zná počítačový svět, to zná také. Potřebujeme uklízet naše miláčky, vymetat zbytkové soubory, mazat mezipamět a pevnou pamět. Prostě potřebujeme údržbu.

Je zvláštní jak málo lidé se zajímají o svá těla. Dívají se na něj jen zvenku, ale co hardware? Ano většina lidí možná zná, že mají nějaké orgány, co se o něco starají. Ale co softwar? Kdo se o programy orgánů zajímá?

Naše tělo je dokonalý stroj. Dělá si svou práci a jen samotný člověk-uživatel mu jeho práci ztěžuje. Stejný princip je i u počítačů. Pokud někdo z vás si myslí, že má ten nejdokonalejší a nejlepší počítač, pak po srovnání s tělem je to jen dětská hračka.

Můžete se starat o své počítače a pokud máte o něj strach co uděláte? Bojíme se, že stáhneme vir, bojíme se, že přijdeme o data, ale co pro to děláme? Heslujeme a šifrujeme, nahráváme hlídací programy a nastavujeme třeba firewallové brány. Vážení přátelé, ale vaše tělo je tou nejdokonalejší věcí, zde se nedá nic stáhnout, nic nastavit, ono má autonomní programy.

Ano, je mne záhadou pozorovat dnešní lockdown, kde se lidé snaží napadat druhé lidí, že musí nosit roušku, že musí chodit na testy. Druzí se zase ohrážejí, bojují a stávkují.... přátelé to jsou jen příznaky strachu a tělo to vnímá.

Ta naše úžasná mašina má právě na toto ochranný program.

Vaše tělo vás chce proti tomu ochránit. Chce, aby jste žili, poznávali svět, jeho radosti a jeho štědrost. Vždyť pro to jsme se tady narodili a někteří se tomu chtějí bránit. Tím naopak spouští proces regrese, obrany těla.

Počítače také neizolujeme, nevypneme je ze zásuvky, aby jsme zamezili spojení se sítí, se zdroji možnými nákazy. Ano izolujeme naše miláčky od zdrojů, od známých adres, ale vážení, nevypíname celou síť.

 

Ten kdo říká, že máme být ohleduplní a solidární je manipulátor.

A ten kdo je bojovníkem, potvrzuje, že přijal tuto manipulaci. Ani jedna z těchto variant není nejvhodnější.

 

Pokud jsme lidé, neBOJme se začít zkoumat náš svět. Věřme tělu, dejme tělu důvěru, stejně tam nic nenahrajeme, jen spouštíme naše přednastavené programy.

A věřte, že ty ve skutečnosti ochraňují nejen majitele, ale také život na zemi. Jejich nastavení je vesmírné. A my, my pokud se je nenaučíme pozorovat, nemáme tu co dělat.

Tož asi tak nějak, sami se rozhodněte.

tělo_a_dna.webp
bottom of page