top of page

Slovo úvodem

 

Tyto stránky vznikli díky ohromnému přispění mnoha lidí. Definovat sebe a své prostředí a pro nás to znamenalo zvýšení kvality svého života.

Umět si poradit, být šťastný.

 

Hledáme odpovědi pro běžný život. Pro každého zvlášť, už jen tím, že vy sami pochopíte sebe.

Co je být šťastný?

Mohu být šťastný každý den?

Být naplněn porozuměním, že vše je v pořádku?

 

Tyhle otázky nás nutili vyjednávat postoje mezi sebou samými, ať se nám líbí nebo ne. Mnohdy došlo i na slzy uvědomění. To vše patří do našich životů a vše je cenné. Naše společné poznání neustále nabívá větších rozměrů a toto poznání chceme odevzdávat i Vám prostřednictvím společné tvorby navzájem provázaných webových stránek.

 

Ze stránek však vážení čtenáři nezakusíte pocity, nebudete moci vnímat přesnou nitku, chcete-li sled, příčin a následků vašich životních zkušeností a zjišťovat přesné podobenství.

Z tohoto důvodu pro Vás organizujeme seznamovací kurzy.

 

Chceme Vás probudit ze starých zajetých kolejí všedního chápání světa okolo Vás. To probuzení je pouze ve Vás a má jen pro Vás samotné nezměrnou hodnotu.

A pokud tuto hodnotu začnete rozeznávat, pomohli jsme aspoň kouskem znalostí k vašemu procitnutí, proto prosím přispějte na provoz těchto stránek.

 

Věříme, že i v dnešní složité finanční době a nástrah různých vymožeností, přece jen najdete finanční dar pro naší běžnou činnost.

 

 

bottom of page