top of page

Postřehy Jaks

 

Prešiel dlhší čas a noviniek pribudlo. Novinky sú to už staré, ale po novom zapadli do celého príbehu. Príbeh je trošku zvláštny, fragmenty z neho sú roztrúsene v priestore i čase, sú však na očiach, len sa treba riadne pozerať. Väčšina ho ani nedočíta, pretože ich zvieracia podstata im to do mozgovne nevpustí. Upozorňujem, že bude veľa krát použitý výraz ŽiD.

Priestor v ktorom sa teraz nachádzame, vznikol za záhadných okolností. Árijské Védy to popisujú ako veľké ožiarenie radosťou Veľkého RAMCHU, z ktorého vzniklo všetko ostatné.
Vyložiť sa to dá rôzne, napríklad jeho rozšírením rozmernosti vedomia, pričom svoju hmotnú časť prenechal na užívanie nasledovníkom (ako keď hospodár dozrie veku a prejde z pozície pracujúceho prejde do pozície múdreho radcu, pričom hospodárstvo prenechá svojim potomkom).
Ždovská teória veľkého tresku vznikla po 2.  svetovej (židovskej) vojne. Po 2. sv sa našli za zvláštnych okolností aj Árijské védy. Čistá náhoda.

Veľkým ožiarením radosťou nevznikol vesmír tak, ako nám ho ždovskí vedci podávajú. Árijské Védy o tom pojednávajú, príkladom je plochá Zem na troch slonoch stojacich na plávajúce korytnačke v nekonečnom oceáne. Ide o obraz a nedá sa doslovne reprezentovať. Z toho je vidno, ako dávne poznanie ždia prasili, až prišli k teórii heliocentrickej sústavy. Všimnite si, že všetky vývody ždovskej fantázie končia len na úrovni teórií, a aj keď dôjde k jej vyvráteniu, platí do doby, kým sa im to hodí a môžu z toho profitovať.

Môj pohľad na Zem je nasledovný: je aj plochá a je aj zaoblená, ide o to, čo práve popisujem. Deformáciu obrazu zvanú rybie oko poznáte. Ako ľudské oko, tak aj zvieracie a dokonca aj snímacie zariadenia ako fotoaparát či kamera majú optiku zaoblenú, teda presný obraz skresľujú. Rovina sa tak môže javiť ako oblina a oblina ako rovina. Na to že sa svetlo zakrivuje prišli už aj ždovskí vedci.
Ak si myslíte, že všetky tie pekné rozprávky o nekonečnom vesmíre, pristátí na Mesiaci či Marse, nás privedú k ďalším možnostiam drancovania Zemí predstavami ždov, rovno na to zabudnite. Jedno sú fotky vytvorené vo fotošope alebo videá vytvorené na zelenom plátne použitím CGI. Druhé je fakt, že Zem je uzavretý systém, so svojim Slnkom i Mesiacom a nie je možné tento  systém len tak na rakete opustiť. Čo vidíme na oblohe, nemyslím tým chemtrails, je len projekciou niečoho mimo náš uzatvorený systém. Tento systém má skôr charakter torusu. Slnko i Mesiac obiehajú v jeho vnútri.
Pozor, na Mesiac sa nedá dostať, ide o umelé teleso s megalitickým osídlením, pravdepodobne sem prinesené odinakadiaľ, zostreľujúce všetko jemu neželané. To vedie k zamysleniu, prečo nájdeme stopy na Mesiaci po bombardovaní zo zeme. Či je aktuálne Slnko pôvodné, môžeme tiež polemizovať.
Árijské védy popisujú obdobia troch sĺnk a aj troch mesiacov. O príbehu obežnice, alebo skôr vnútrobežnice, Faty tiež poznáme príbeh, ako dopadla na povrch Zeme po ždovskom bláznení z doby existencie Atlantídy. K tomuto neskôr.
Jedna potešujúce informácia. Zem je uzatvorená, v karanténnom režime a nedá sa z nej dostať preč ani v hmotnej forme a ani vo forme nehmotnej. Ak snívaš o nejakom večnom pokoji v ždovskom raji, radšej ďalej ani nečítaj.

Zemí-priestorov nám podobných je obrovské množstvo. Nám blízke poznáme zo ždovskej teórie slnečnej sústavy, ale takých Zemí je násobne viac. Veď Pluto je raz planéta a inokedy zasa planétka. Medzi Zemami sa dalo cestovať, nie na rakete s ruským motorovým systémom, ale cez špeciálne brány medzisvetia. Tie sa dajú vidieť a nájsť aj dnes, dokonca nimi môžete aj prechádzať, len vás nikam neprenesú. A kde ich nájsť? Pohľadajte výraz „víťazný oblúk“ a nájdete ich v celej Jevrópe.

Pôvodne Zem Migrad (kde teraz žijeme) po objavení osídľovali len Árijci. Nejde o žiadnu ždo-nacistickú mániu. Árijci sú vysokého vzrastu, od 12-30 metrov, žijú vo védickej kultúre s vysoko rozvinutou technológiou (aspoň my to tak nazývame). Technológie nie sú postavené na elektronike, čipoch a fosilných palivách. Pozostatky tejto kultúry nájdeme aj v dnešnej civilizácie, ktorá ich ešte nestihla nadobro zničiť. Posledné fungujúce zariadenia sa používali ešte v 19. storočí.

Priestory-rozmernosti sú rozosiate v bezkonečnom priestore. Ako je to zorganizované a prepojené sa dozvie ten, kto dokáže povzniesť svoje vedomie do širšieho vnímania a pravdepodobne až po fyzickej smrti.
Existuje aj skupina zemí-priestorov zvaná galaxia tisícich sĺnk. Tým že tam toľko praží a všetko je tam vysušené a spálené, ľudovo nazývame túto oblasť peklom. K týmto priestorom sa viaže aj entita zvaná jahve (ijahave). O nej sa dá viac dozvedieť v čítaní kresťanskej biblie či tóre, talmude.
Menší rozbor: JAHVE obrátene EVHAJ = jEVREJ. Spojitosť je tu jasne výrazná.
Jahve tiež označovaný ako elohim, anunnaki či nephelim, ide o generalitu deštruktívneho charakteru z temného sveta.
Jahve alebo inak titulovaný aj hospodin či pán, zažal podľa popisu v biblii po vytvorení všetkého už existujúceho, na ôsmy deň tvoriť svojich prisluhovačov. Popis zodpovedá vytvoreniu Adama a Lilith, neskôr Evy. Tieto klony, tvorené výskumníkmi elohim, tiež by sme mohli prirovnať k anjelom, boli a sú podstaty hermafroditi – obojpohlavní. Označíme ich za rasu červených, inak Ždia, lebo pochádzajú z pekelných svetov.
Toto všetko sa dialo na planéte Eden ( raj), ktorá je situovaná na východ od galaxie mliečna dráha. Preto všetky nové kresťanské oltáre smerujú na východ, na rozdiel od pôvodných obradných miest slovanov smerovaných na sever. Je zaujímavé, že všetky legendy, mýty a predstavy smerujú na sever.
Novo vytvorené entity červení Ždia mali inú formu, než si teraz poniektorí predstavujú. V biblii je celý popis tvorby klonov popísaní – vyrobená z rebra (kostná dreň potrebná na klonovanie). Nie je zrejmé, aké vedomie osídlilo tieto klony, ale s človečenským duchom to nemá nič spoločné.
Rozprávka o Kainovi pokračuje jeho presídlením na planétu Nod? Na východ od Edenu. Na oboch planétach tak pokračovali experimenty rôzneho druhu a genetický základ kradli od galaxií, kde prebývali bytosti bohom stvorené. Rozprávky o tom podávajú skutočnosti, za siedmymi horami (planétami) a siedmymi dolami, uniesol strigôň, drak či iný ŽD princeznú. Myslíte si, že šlo o to, aby im utierala prach a varila? Pôvodne som myslel o rodenie potomkov, ale nakoniec som dospel ku genetike. Aké kreatúry z domu Ždovského vznikali nájdeme v rôznych obrazových dokumentáciách.
 

Kedy presne jahve objavil Midgard zem nie je zatiaľ jasné. Ale jedno vieme určite, objavil ju, zatiahol ju do elektrických galaktických vojen, priviedol na ňu Ždov, ktorí dokončili rozvrat Árijskej kultúry, definitívne ju zničili po poslednej jadrovej vojne pred 150-200 rokmi a dnes vládnu svetu. Tento vesmírmi parazit jahve so svojimi otrokmi vyčíňa aj v iných priestoroch a rozmernostiach. Árijci s ním zvádzajú boj, prišli nielen o Midgard zem, ale aj o Mars a iné zeme.
Áno, na Marse (mesiac Deji) je pochovaný Rurik a aj keď v zničenom svete, ešte stále tam žijú Árijci. To že o tom Ždovské média mlčia, to je predsa irelevantné. Najstarší ako tak preukázateľný dokument je starý 900 rokov a pojednáva zrovna o Rurikovi. Tým že sme v zajatí Ždovských historikov, roky lietajú hore dolu v miliónoch a miliardách, 900 rokov môže byť menej.
S Rurikom sa spája aj príchod Perúna či potopenie DaArie. Spojil by som to s príchodom Ždov na Midgard a začiatok obdobia temna. Árijci síce neprehrali hneď, proces je dlho (relatívny pojem) trvajúci, neustály a rozvratný. Stačí malá štrbinka a parazit sa dostane kde potrebuje.

O príchode Ždov na Midgard zem popisuje epos Rámajána. Šlo o príchod obojpohlavných tvarov rôznych foriem a podôb, aké vtedy človečenské oko nevidelo. Títo červený-Ždia sa ako klony množili a plodili sami zo seba. Menili svoje pohlavie, mali-majú sivú pokožku a kadejaké defekty, ako rohy, chvosty či iné deformácie. Typický je pre nich parazitimus, pretože zvieracia duša je v tomto smere dosť obmedzená. Kto postupuje vývojom zvieracím svetom, má ďaleko od človečenského ducha.
Táto červená rasa sa začala agresívne krížiť s kadečím. Jednak to boli zvery, hlavne opice, z ktorých vznikla negroidná rasa. Ďalšou odnožou boli sivokoží, kde patria teraz napríklad nemci či japonci.. Zelená rasa. Žltá rasa vytvorená z bielej rasy, ktorá zažila rádioaktívne ožiarenie počas niektorých z vojen. Pre nás najzaujímavejší je výsledok kríženia červených s bielymi, z čoho vznikajú SLOVANIA a židia. Toto kríženie nie je priamočiare, dochádzalo k cieľavedomému prekrižovaniu rás vzájomne, aby sa docielil želaný efekt debilizácie vedomia v rôznych deformovaných telách.
Červení sa krížili s opicami, vznikli negri. Týchto potom krížili s bielymi/šedými a vznikli bieli negri. Títo bieli negri osídľujú celú súčasnú jEvrópu i severnú ameriku. Viacmenej sú rozlezení všade po celom svete. Bielym sa v súčasnosti rodia čierne deti a čiernym biele. Ide  o výsledok násobného kríženia.
Telegónia by mal byť známy. U Árijcov sa prenáša rod po mužovi a pohlavným spojením programuje ženu (spermie sa nevylučujú len pri erekcii a hlavne energetický nosič sú fotóny a nie samotná hmota). U Ždov je nositeľom rodu žena.
Netreba sa dať zmiasť farbou pokožky, v súčasnosti od podľa nej Žda nerozoznáte.
Typické pre Ždov je  hemosexualita, kanibalizmus, krvilačnosť, parazitizmus, pedofília a iné zvrátenosti. Je to výsledok ich živočíšnej podstaty a jahveho pôvodu.


https://via-midgard.com/news/video/dokumentalistika/kak-po-licu-otlichit-evreya-ot-slavyano-rusa.htm

Posledných dajme tomu 1000 rokov prebieha vyhladzovacia vojna Árijcov po celej zemi ale aj mimo Zem. Táto zem zažila príchodom Ždovského parazita niekoľko katastrov vo forme potopy, jadrového a elektrického bombardovania, neskutočných rozmerov.
Presné datovanie nie je možné overiť, určite nie podľa ždovskej histórie. Vieme že boli zostrelené dva mesiace, Lela a Fata, je dosť možné že aj nejaké to slnko. Fata sa pripisuje k Atlantíde, ale ku ktorej potope ju pripísať je tiež otázne. Tým že bolo možné prechádzať medzi brány medzisvetia, je možné ždovský parazit prerazil práve do Atlantídy. Tam je príbeh zrejmý. Parazit obsadil pozície žrecov, nastolil kult Amona a dospelo to k celosvetovej katastrofe.
Aby som uviedol čo pojem ŽREC vyjadruje. Môj známi mi vždy pripomenie, že aj on keď príde z hory, sadne za stôl a pustí sa do pokrmu, žerie ako žrec :) Niektoré skupiny popisujú funkciu ŽREC ako nejaká vysoko duchovne vyspelá bytosť, ktorá nejakým procesom nadobudne túto funkciu, a potom všetko vybavuje v jemnohmotnom svete, kde to nie je ani možné overiť a rozpráva ako sa má žiť život. Toto je ždovský výmysel, aby mohli vytvárať kulty osobnosti – guruov.
Žrec je funkcia z védickej kultúry, ktorá poznala fungovanie hmoty aj nehmoty (duchovno). Princípy i mechanizmy boli jasne dané a poznané. Má to ďaleko od dnešnej ždovskej preudovedy. Žrec sídlil v chrámoch Roda alebo Mary, mal rozsiahle védické poznanie aby dokázal obsluhovať zariadenia v týchto chrámoch, používané na prenos energie a aj komunikáciu s inými svetmi či miestami v rôznych priestoroch či rozmernostiach. Tieto chrámy boli vystavené ako hviezdicové pevnosti. Potom je výraz „žizň rieci“ pochopiteľný ako „rozpráva o tom, ako sa kde žije“. Takýchto žrecov nešlo oblbnúť kadejakými ždo rozprávkami a hlavne si nevymýšľali fantasmagórie z komunikácie z nejakých duchovných svetov. S týmto prišli až žreci Amona – temný žreci.
Príklad použitia tajomstva temných žrecov tu:

 

https://www.jnet.sk/sk/informacie/blog/Leninovo-mauzoleum-je-zikkurat-v-centre-Moskvy_4077
 

To že na zemi prebehlo viacero katastrof je dokázateľné pri hĺbkovom kopaní do 150m. Poslednú katastrofu – jadrovú vojnu – vieme presne určiť, že šlo o 19. storočie v rokoch od 1810-1850. Môže to byť spojené s pádom Atlantídy, vstupnou bránou Ždov do tohto sveta. Pád Faty by sme mohli nájsť v púšti Gobi ale aj na Sahare. Okrem toho došlo od Faty k zmene dĺžky roku z 360 dní (preto má kruh 360 stupňov, to by žd nevymyslel) na 365. Keď si prepočítame predĺženie či už podľa ždkresťanského kalendára alebo Koľadovho Daru, zistíme, že každých 128 rokov je potrebné spraviť korekciu roka o jeden deň. Toto ale nebolo zaevidované, takže je dosť možné, že nový kalendár vznikol pred viac ako 128 rokmi. To zapadá do rokov 1810-1850.
Po tejto poslednej jadrovej vojne došlo k vyľudneniu, obloha sa vyliala na zem, padalo blato z oblohy a niekoľko ročné roky bez slnka. Neviem si to predstaviť, ale pozostatky vidíme. Kolosálne stavby zasypané v zemi, pyramídové komplexy zasypané zemou a tvária sa ako kopce, roztečené megalitické stavby tváriace sa ako hory, ždovskou geológiou vysvetlované ako vznik vrásnením a sopečnou činnosťou.
Skôr po tejto poslednej, než predposlednej potope, vznikol základ morského práva. Ždia opustili svoju domovinu Atlantídu, ktorú im samí veľkí jahve pomohli zničiť ako nepodarený útok na Skýtiu a začalo presídľovanie do jEvrópy. Francúzsko bolo prvé, tam nájdeme aj miesta a udalosti z tóry či biblie, Paríž je ždovský Jeruzalem. Začala expanzia ždov do celého sveta vo vyľudnenom svete. Tým sa začala písať história, ktorú približne poznáme a trvá IBA 150 rokov.
Niečo na tému morského práva, pretože všetko čo sa udialo a udeje je tomu podriadené. Nejde len o živého človeka.


https://www.jnet.sk/sk/informacie/blog?category=3868
https://www.jnet.sk/sk/informacie/novinky?category=3868

Počas vojny došlo k zamoreniu prostredia jadrovým žiarením a tiež k rozprašovaniu SARINu, ktorý spôsobuje dlhodobú stratu pamäti. Ani jedno ani druhé nezmizne len tak, všetko bolo potrebné vstrebať a uložiť do biologických tiel, ktoré sa nesmeli spaľovať, lebo by došlo opätovnému uvoľneniu do atmosféry. Koľko trvalo od 1986 v Černobyle aby začal byť opäť navštevovaný?
A ako to celé zabezpečiť? Negrov nasadiť všade kam to ide. Postupne ich prekrížiť s bielymi, prípadne inými. Príde ti to divné? Pôvodné obyvateľstvo jEvrópy má negroidné korene, opičí pôvod. Tu sa dostávame k Darwinovej teórii o opičom pôvode ždov. Má pravdu, presne tak to bolo. Latinsky „semia“ je opica a vo svetovom práve existuje pojem antisemitizmus, vzťahujúci sa na otázky ždovstva.
Pozrite si obraz Mony Lísy – kučeravá ždovka s pozadím zničeného sveta.
Vyľudnenie prináša veľa výhod. Niet toho, kto by odporoval novým predstavám o svete. Moci sa chytajú tí, ktorí za týmto celým stáli a veľmi rýchlo napredujú. Strata dlhodobej pamäti k tomu napomáha. Takže čo začnú robiť ako prvé? Predsa vymýšľať nové jazyky, upravovať existujúce jazyky, vytvoriť náboženstvá. Všetko treba robiť vo viacerých líniách, lebo 1-2 línie by sa mohli odchýliť od zámeru.
Po jadrovej vojne začína prvá ždovksá vojna (1. sv) a trvá do roku 1920. Hlavnou črtou je ničenie toho čo prežilo, zbieranie dokumentov a ich prepisovanie a falšovanie, prerábanie architektúry, nápisov a obrazov. Tiež ždia prišli s fenoménom zvaný ropa (hniloba), pre ktorú využili biomasu zakrytú nánosmi zeme premeniť na ropu. Ropu si môže doma vyrobiť každý, treba vedieť aký potrebuje vstup a aké dosiahnuť podmienky na vznik a činnosť ropných baktérií (kto kváskuje tak niečo podobné). Éra fosilných palív začala a dobre bude v nasledujúcich rokov profitovať.
Morské právo je spojené so správcovstvom potomkov Árijcov, preto sa Rottshield dostal tak rýchlo k majetku, založili banky s vkladom pôvodného obyvateľstvo. Rockefeller mal na starosti fosílne palivá. Jednoducho si to veľmi dobre podelili.
Ždovský hnoj sa zo svojich Álp vyrútil do celého sveta a osídľuje jEvrópu i severnú Ameriku. Všade sa ale nachádzajú pozostatky Árijského obyvateľstva. Nič nemení na tom, že si tento jahveho výtvor nárokuje na všetko kde sa vyhnojí. Začínajú strety nielen obyvateľstva ale aj záujmov.
Vznikajú hnutia pre metodiku – rozdeľuj a spojuj. Na slovensku takých poznáme pod pojmom štúrovci. Študovali na ždovských lýceách, aby potom mohli rozvrátiť v ťažkých podmienkach prežívajúcu dŕžavu/federáciu. Vznikajú tiež hatlanini ako maďarčina či francúzština, a potom deriváty staroruského jazyka vo tvaroch nemčina, angličtina, hebrejčina, … Je príhodné že hebrejčina vznikla z arabského jazyka, ktorý je árijskou ligatúrou pre vojenské účely. Príbuznosť nemčiny s angličtinou je jasná a tiež aj staroruštinou, len dnes archaizmy ždovský ústava ľudovíta štúra povyhadzoval a stratila sa tak priama spojitosť s nemčinou.
Černosi a ždia osídlili jEvrópu a severnú Ameriku. Černosi sú používaní ako opice, a majú ako výsostné postavenie, pretože opice potrebujú určitý čas kríženia, aby sa mohli evolučne posunúť. Zmienky o černošských šľachtických rodinách je veľa, napríklad kráľovná Viktória pochádza o černošskej šľachtickej rodiny z Portugalska. Súčasní monarchovia Británie majú negroidné-ždovské gény. Spomeniem, že taký žd Puškin (kin-syn je prípona ždov = syn Puša) mal deda negra, ktorý navyše slúžil ako generál v cisárskom Rusku. George Washington bol taktiež neger. Zaujímavé? Vôbec nie. Negrov nepoužívali len na robotnícke práce, ale tiež na prostitúciu, čím dosiahli kríženie s iným obyvateľstvom. Čiernych bastardov používali ďalej v pracovných táboroch a bielych bastardov (biely černosi) boli odoberaní a stavaní do funkcií, hodností a pozícií. Priebežne sa dokumentácia o týchto černochoch likviduje a prekresľuje sa na belochov. V podstate briti, francúzi, nemci, američania, … majú ždonegroidného predka. Smiešne a pritom si ždia nacisti vytvorili predstavu árijcov :)
Je zaujímavé, že nemčina ako nový jazyk sa používal v celej jEvrópe aj severnej Amerike. Skoro polovica obyvateľstva v súčasných USA v 19. storočí boli ždia-nemci. Vojna sever proti juhu nebola, aspoň nie proti nejakým indiánom. Indiáni boli Árijci, neskôr označovaní ako Slovania a z toho vznikla aj fabuláciu vojny proti otrokom (slave = otrok = slovan). Foto dokumentáciu použili zo zničených miest po jadrovej vojne a indiánov nafotili žobrákov v nejakom típí. Negenocídou indiánov zakryli oveľa väčšie svinstvo.

Navyše sa rozvíjajú rôzne náboženstvá, nad ktorými drží ruku Vatikán. Na pozostatkoch pôvodných chrámoch sa stavajú rôzne satanské stánky, sprevádzané rituálmi umiestnenia Terafima, podobne ako Lenina, zasvätené démonovi VIL. Pyramídy neboli miesta, kam si šiel niekto meditovať, boli to harmonické rezonátory, generátory alebo usmerňovače energie. Náboženstvám sú pridávané rôzne dokumentácie, ako korán, biblia či korán. Nad všetkým má dohľad Vatikán, ktorý pomocou svojich prisluhovačov zbiera pozostatky Árijskej kultúry. Čím väčší chaos a nevraživosť, tým sa tomu lepšie šéfuje.
Pozrime sa na nápis v kresťanstve IHS / JHS = Iesus Hominum Salvator (Ježíš spasitel lidí). Jesus je len zámienka za Jahve. Salva v našom jazyku je spojená so strieľaním či bombardovaním. Keď to dáme celé dokopy = jahve spasiteľ ľudoopov (ždov) alebo jahve ničiteľ človekov. O biblii bolo veľa popísaného, je to ždovská konštrukt.

Prvá ždovská vojna končí rokom 1920. Čo všetko sa im podarilo za tú dobu vykonať nie je úplne zdokumentované. Ale vznik ždo-kapitalizmu a ždo-bolševizmu je zrejmí. Na odštartovanie priemyselnej revolúcie bolo použité zlato po Árijcoch. Možno ťa prekvapí, že severná Amerika, jEvrópa i západné Rusko patrili do jedného celku označované ako „Weimarská republika“. Dostávame sa k otázke, prečo bolševizmus vznikol u nacistov a prešiel do „Ruska“. Vtedy to ale boli prepojené územia. Rozumiete, prečo existuje jediný nekontinent začínajúci inak než na A, a tým je jEvrópa? Svet bol zamorený ždmi a ich černochmi. Tých čo zostali v jEvrópe árijského pôvodu krížili so sebou a vytvorili Slovanov. Tým potom strčili kresťanstvo, nad ktorým stoja ždia a nad ždmi stojí trinásty kmeň = Leviti. Cigáni, nielen slovenskí, sa tiež radia do jedného z týchto kmeňov.
Spomeniem, že bolševici na počiatkoch všetko písali v hebrejčine a Árijské obyvateľstvo ich systém okrádania a znárodňovania odmietal. Slovania sa podvolili, Árijci nie. Začal hon na Árijcov. Snažili sa ich rozbiť alkoholom, no ten odmietali piť. Tak mi za pitie alkoholu najskôr platili. Ale ani tak ho Árijci nepili. Tak bolševici pristúpili k strieľaniu nepičov alkoholov. Toto je len jeden z príkladov ždovských praktík páchaných na Árijskom obyvateľstve.

http://armycarus.do.am/forum/7-132-1
http://armycarus.do.am/forum/11-107-1
http://armycarus.do.am/forum/7-13-1

Čo novodobé slovanstvo? To je výsledkom práce žda Rybnikova?, ktorý „drobne poupravil a vytvoril“ predstavu o slovanoch odetých do ľanových košielok a skákajúcich okolo ohňa, modliacich sa k Bohu. Védy sa našli po druhej ždovskej vojne, nie je zaručená ich nedotknutosť ždovským parazitom. Ďalej nasledovali odnože v podaní Trechlebova, ktorého na slovensku šíri kučeravý. Slovanstvo má veľmi málo spoločné s védizmom, pretože ho rovnako ako ezoteriku vytvorili ždia. Na slovensku sa to potvrdzuje niekoľko násobne.

Vráťme sa ku „Weimarskej republike“, ktorá trvala do roku 1933, kedy sa rozpadla. Ale prečo sa rozpadla? Nenásytnosť priemyselnej revolúcie odštartovanej v súčasných USA, viedla k veľkej hospodárskej kríze, ktorá sa automaticky premietla aj na území jEvrópy, nakoľko to bol jeden hospodársky celok. Veď nemci dodávali svoje fosilné výrobky do celej jEvrópy, dokonca aj do ždovského cisárskeho Ruska. Veď v západnom Rusku (dnes Bielorusko, Ukrajina, …) existujú doteraz nemecké dediny s nemeckým obyvateľstvom.
Teraz sa zamyslime na tým, prečo nacistov hospodársky podporovali USA, Británia aj Sovieti? Odpoveď je hádam už zrejmá. Počas hospodárskej krízy sa začnú veľké územia deliť, regióny sa snažia čo najlepšie prežiť. Čo nastane po ukončení krízy ohromných rozmerov? Bilancovanie a vyhodnocovanie. Jevrópa bola rozsekaná na menšie územné celky a to bolo len v priebehu desaťročia. Takže je čas na zjednotenie. To je možné vykonať sústredením sa na jeden subjekt, ktorý sa v maximálnej miere podporí a privedie ostatných do spoločného košiara.
Prečo nacisti tak rýchlo obsadili jEvrópu bez menších problémov a odporu? Hospodársky doping a tiež prepojenie na bývalé hospodársky subjekt. Dokonca od 1941 nacisti pridávali aj územia západného sovietskeho zväzu, vedeného ždmi, bez závažným problémov.
Pripomeňme si, že Mikuláš II, Lenin a Stalin boli jedna pokrvná rodina. S nacistami či japoncami mali tak blízko ako len žd môže mať k ždovi.

Čo sa presne udialo a bolo rozhodnuté nezjednocovať jEvrópu pod vedením ždovských nacistov mi zatiaľ nie je známe. Ale jedno je zrejmé, bez pomoci Árijcov v podaní Sibírskej armády by to sovieti nedokázali. Možno to tak bolo dané od začiatku, po kríze urobiť pumpu na vyvolanie vojny, aby sa všetci zadĺžili a mohlo sa začať od znovu.
Vedľajším efektom druhej ždovskej vojny bolo ničenie historických a kultúrnych pamiatok, dokumentácie, knižiek, obrazov a iných predmetov. To všetko prechádzalo úpravou a prepisovaniu. Aj iné aspekty by sa dali nájsť, no mňa zaujíma falšovanie dejín.

Po vojne mali v pláne briti s ždom Churchilom do 3 mesiacov odštartovať ďalšiu vojnu, zrejme vízia zjednotenej jEvrópy im stále stála v krku. Nejako to nevyšlo a tak sme sa dočkali studenej vojny. Pripravovaný vojenský útok USA na Varšavskú zmluvu v 1968. Rozpad Varšavskej zmluvy v 90-tych rokoch a presun národného hospodárstva do rúk kapitalizmu. Naplnenie plánu zjednotiť jevrópu od 60. rokov sa nakoniec naplnil. Len za ten čas na scénu prišli aj iní hráči, ktorí majú o jEvrópu svoje vlastné záujmy.

Ždo-slovanov nájdeme na každom kroku. Árijcov je už naozaj veľmi málo a na území Ruska ich žije ešte menej. Árijské védy sa našli počas druhej ždovskej vojny. Či to malo nejaký súvis so zmenou vo vojne neviem. Viem ale to, že sú všade vo svete zakazované. Prečo je úplne jasné, veď popisujú vesmírneho parazita ždov vo svojej pravej podstate.

Keď si zhrnieme priemet do dnešnej doby, ideme podľa rovnakého scenára. Hospodárska kríza nevídaných rozmerov je pred dverami. Najbližších 8 rokov bude veľmi zaujímavých a jedinečných. Ako na hojdačke - raz hore a raz dolu. Tento polrok bude ešte hektický. Počítam s tým, že naočkujú ľudoopov, a potom budú rok vyčkávať. Ak dovtedy nepríde ekonomický krach systému, tak po lete 2022 to bude otázka mesiacov.

Osobne vidím snahy zopakovanie scenára o zjednotení ždov po celom svete. Ždia obsadili vlády všetkých štátov sveta. Všetci takzvaní najmocnejší muži sú ždia (aj Trump i Putin) s negroidnými génmi. Kto sa spolieha na to, že mu nejaký žd zabezpečí slobodu (tá sa dá kúpiť), úplne zbytočne čítal tento článok. Tiež nečakajte dedka na vajtmare.
Jahve tu už je a určite ho uvidíme aj na vlastné oči, len treba prežiť dekádu v plnom zdraví a mentálnej kondícii.
Jahve spasiteľ si nenachá újsť svoje ovečky po 150 rokoch intenzívneho pasenia. Všetky zvieracie duše patria jemu, spása je istá.

 

Jakso

bottom of page