Kontakty :

 

Vladan Kocián

vladan.kocian@seznam.cz

tel. : 702 512 943

METROLOS

metroles@email.cz

Bankovní spojení :

 

fio banka 

číslo účtů :    2101634378 / 2010

 

proslov

 

​Tyto stránky vznikly díky ohromnému přispění mnoha lidí. Definovat sebe a své prostředí pro nás znamenalo, zvýšení kvality svého života.

Umět si poradit, být šťastný.

 

Hledáme odpovědi pro běžný život. Pro každého zvlášť, už jen tím, že vy sami pochopíte sebe.

Co je být šťastný?

Mohu být šťastný každý den?

Být naplněn porozuměním, že vše je v pořádku?

 

Tyhle otázky nás nutili vyjednávat postoje mezi sebou samými, ať se nám líbílo nebo ne. Mnohdy došlo i na slzy uvědomění. To vše neustále patří do našich životů a vše je cenné. Naše společné poznání stále nabívá větších rozměrů a toto poznání chceme odevzdávat i Vám prostřednictvím společné tvorby navzájem provázaných webových stránek.

 

Ze stránek však vážení čtenáři nezakusíte pocity, nebudete moci vnímat přesnou nitku, chcete-li sled, příčin a následků vašich životních zkušeností a zjišťovat přesné podobenství.

Z tohoto důvodu pro Vás organizujeme seznamovací kurzy.

 

Chceme Vás probudit ze starých zajetých kolejí všedního chápání světa okolo Vás. To probuzení je pouze ve Vás a má jen pro Vás samotné nezměrnou hodnotu.

A pokud tuto hodnotu začnete rozeznávat, pomohli jsme aspoň kouskem znalostí k vašemu procitnutí, proto prosím přispějte na provoz těchto stránek.

 

Věříme, že i v dnešní složité finanční době a nástrah různých vymožeností, přece jen najdete finanční dar pro naší činnost.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jako další projekt napomáhající rozvoji je:

Občina Město Albrechtice

My sami se považujeme za obyvatele naší matky Země. Název Občina se velice podobá názvu Obec. I to je zákoutí naší společnosti.

Snažíme se hledat různé podněty, které nás spojují s velikostí našich Předků. Věříme, že stále více lidí chápe důležitost své jedinečnosti a podstaty svého bytí. Vždyť vlastní odpor, že se nám něco nezdá nebo nelíbí směrem od nařízení či zákonu, je vlastně stav, že nám to nikdo patřičně nevysvětlil, proč se mám dobrovolně něčeho vzdát. Proč je něco důležitějšího než já.

Pátrání a objevování si každý jedinec nese sebou od narození.

Momentálně jsme jedna rodina tvořící Občinu Město Albrechtice, ale rádi bychom přivítali další zájemce, kdo sdílí cestu nových vjemů. Straronových podstat tvorby člověka.

Náš zájem

Pro důraznější vjemy jsme se s rodinou přestěhovali na samotu do bývalé osady v podhůří Jasných hor (Jeseníků). Jako rodina se takto zdokonalujeme ve vnímání krajiny. Její syrovosti, ale zároveň jasných panujících pravidel. Snažíme se účinněji nalézt cestu mezi dary naší matky Země a spotřebitelským zásobováním.

Vše, co děláme, děláme v zájmu naší rodiny. Naše děti tak učíme doma v tzv. individuálním vzdělávacím procesu. Je jen na nás, co chceme do dětí předat. Zda-li jim dáme naši důvěru a lásku. Věříme, že jen společně strávený čas v tvorbě našich životů naplňuje podstatu našeho bytí. Jen ve tvorbě je láska, neboli i láska se musí tvořit a tím naplňujeme podstatu slova tvorové. Ti, co netvoří, jsou netvoři.

Náš život je těsně spjat s pravidly a podstatami bytí samotného vesmíru a ty jsou paralelou zde na Zemi.

Naše činnost

V rámci naší Občiny jsme založily spolek                        , který má stejnojmenný videokanál na Youtube.com. Zde se snažíme zaznamenat naše různé postřehy.


Pro všechny v našem okolí, kdo by se chtěli podílet na další tvorbě, nebo na výměně postřehů z našeho života, jsou uvedeny kontakty na našich stránkách nebo našem videokanále.

Ozvěte se, rádi Vás přivítáme.

 

Za Občinu Město Albrechtice Vladan Kocián

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dkflfy  rjc3y  ck0p]cRJ

26172264_1582961638457563_35055345079900